Darmowa dostawa z usługą Inpost oraz Orlen od 299.00 zł
InPost 13.99 Poczta Polska 18.99 Paczkomat 13.99 DPD 25.99 ORLEN Paczka 11.02

Les douze travaux d'Asterix (Album du film)

Język FrancuskiFrancuski
Książka Twarda
Książka Les douze travaux d'Asterix (Album du film) René Goscinny
Kod Libristo: 14263972
Wydawnictwo Hachette, październik 2016
Les 12 Travaux d'Astérix, enfin dans votre collection !Célébrez le 40e anni... Cały opis
? points 37 b
62.36
Dostępna u dostawcy w małych ilościach Wysyłamy za 3-5 dni
Polska common.delivery_to

30 dni na zwrot towaru

Klienci kupili także

Les 12 Travaux d'Astérix, enfin dans votre collection !Célébrez le 40e anniversaire du long métrage animé, et découvrez le nouvel album illustré tiré du film culte d'Astérix et ses amis.Sur le modèle de l'album Comment Obélix est tombé dans la marmite quand il était petit, profitez des magnifiques illustrations signées Albert Uderzo, encrées à la plume et colorées à l'aquarelle, et savourez le texte et les dialogues inoubliables écrits par René Goscinny.Un nouvel album illustré de 80 pages pour ajouter enfin à votre collection l'aventure mythique des irréductibles gaulois !

Informacje o książce

Pełna nazwa Les douze travaux d'Asterix (Album du film)
Język Francuski
Oprawa Książka - Twarda
Data wydania 2016
Liczba stron 88
EAN 9782014001082
ISBN 2014001081
Kod Libristo 14263972
Wydawnictwo Hachette
Waga 460
Wymiary 224 x 294 x 12
Podaruj tę książkę jeszcze dziś
To łatwe
1 Dodaj książkę do koszyka i wybierz „dostarczyć jako prezent” 2 W odpowiedzi wyślemy Ci bon 3 Książka dotrze na adres obdarowanego

Mogłoby Cię także zainteresować

TOP
Le français des médecins, m. DVD-ROM Thomas Fassier / Miękka
common.buy 111.43
TOP
Le Meilleur de Pif Gadget Kline / Książka
common.buy 176.10
Astérix - L'Iris Blanc - n°40 René Goscinny / Twarda
common.buy 54.16
Le crime de l'Orient Express Agatha Christie / Miękka
common.buy 48.36
Asterix aux jeux olympiques Albert Uderzo / Twarda
common.buy 54.16
Asterix e il giro di Gallia René Goscinny / Miękka
common.buy 36.77
Asterix chez les Bretons René Goscinny / Twarda
common.buy 55.86
Ordonnances en dermatologie 2022 J.-M. Chavigny / Miękka
common.buy 186.99
PIF PAF POP CULTURE / Miękka
common.buy 97.94
Asterix in Italian Luciana Marconcini / Twarda
common.buy 64.56
Zapowiedź
RITUELS DE MAGIE LUCIA / Miękka
common.buy 29.67
Astérix Sabine Boccador / Twarda
common.buy 56.36

Logowanie

Zaloguj się do swojego konta. Nie masz jeszcze konta Libristo? Utwórz je teraz!

obowiązkowe
obowiązkowe

Nie masz konta? Zyskaj korzyści konta Libristo!

Dzięki kontu Libristo będziesz mieć wszystko pod kontrolą.

Utwórz konto Libristo